AKTUALITY

POĎAKOVANIE

Vážení Rožňavčania, milí priatelia. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí mi prejavili dôveru a dali mi v mimoriadnych voľbách primátora mesta Rožňava svoj hlas. Ďakujem všetkým, ktorí presviedčali aj svojich príbuzných a známych, aby šli voliť a odovzdali svoj hlas práve mne. A ďakujem všetkým, ktorí ma podporovali nielen v predvolebnej kampani, ale celé dva roky od môjho zvolenia za poslanca Mestského zastupiteľstva.
Vo voľbách som neuspel, ale ostávam poslancom MZ, pretože chcem pokračovať v práci, ktorú sme pred dvomi rokmi začali. Budem vám vďačný za nápady, ako zlepšiť chod mesta a ako presvedčiť viac Rožňavčanov, aby v nasledujúcich voľbách prišli voliť, ak chcú, aby ich mesto malo svetlejšiu budúcnosť.
Ako som verejne sľúbil, v priebehu mesiaca zverejním na tomto mieste náklady na moju predvolebnú kampaň.


NOVÁ VÄČŠINA PO PRVÝKRÁT VYJADRUJE VOLEBNÚ PODPORU

Nová väčšina Daniela Lipšica prvýkrát vyjadruje volebnú podporu pre kandidujúceho politika. Je ním Ivan Kuhn, ktorý sa bude o dôveru voličov uchádzať v doplňujúcich voľbách na primátora Rožňavy.
“Jeho protikorupčný program by bol prínosom pre budúcnosť Rožňavčanov a mohol by byť inšpiráciou pre ďalšie mestá a obce. Preto sme sa rozhodli podporiť ho” – zdôvodnil rozhodnutie Novej väčšiny jej líder Daniel Lipšic.
Doplňujúce voľby na primátora mesta Rožňavy budú túto sobotu. Dôvodom je odstúpenie primátora MUDr. Vladislava Laciaka.
Ivan Kuhn je členom Občianskej konzervatívnej strany.


PREDVOLEBNÁ DEBATA – RVTV 23. OKTÓBRA

V utorok 23. 10. 2012 o 18.00 hod. budem v predvolebnom štúdiu RVTV diskutovať s ďalšími tromi kandidátmi na funkciu primátora. Občania budú môcť kandidátom klásť otázky cez internet a telefón a hlasovať prostredníctvom SMS.

Viac  informácií nájdete tu.


ODSTÚPIL SOM Z KANDIDÁTNEJ LISTINY OBYČAJNÝCH ĽUDÍ A NEZÁVISLÝCH OSOBNOSTÍ

Bližšie informácie v sekcii BLOG.


KANDIDUJEM V PARLAMENTNÝCH VOĽBÁCH 2012

IVAN KUHN / Milí priatelia, iste všetci dobre viete, že 10. marca 2012 sa budú konať predčasné parlamentné voľby. Občianska konzervatívna strana (OKS), ktorej som členom a za ktorú som kandidoval aj v komunálnych voľbách v roku 2010, sa dohodla s Igorom Matovičom, že členovia OKS budú kandidovať na kandidátnej listine Obyčajných ľudí a nezávislých osobností (č. 5). Som jedným z kandidátov OKS s poradovým číslom 144.

V prípade zvolenia do Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) sa chcem venovať tým istým témam ako v Mestskom zastupiteľstve v Rožňave. Teda transparentnému a efektívnemu nakladaniu s peniazmi daňovníkov.

Keďže nie som bohatý človek a nestoja za mnou žiadne finančné a podnikateľské skupiny, nebudem robiť žiadnu masívnu predvolebnú kampaň. Preto privítam, ak okrem toho, že mi podobne ako v komunálnych voľbách prejavíte dôveru a dáte mi svoj hlas (formou preferenčného hlasovania – krúžkovania čísla 144 na kandidátnej listine č. 5), pomôžete rozšíriť túto informáciu medzi svojich priateľov a známych. Ďakujem.


MARCOVÉ STRETNUTIE S OBČANMI

IVAN KUHN, POSLANEC MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA / Srdečne vás pozývame na marcové stretnutie s poslancami Mestského zastupiteľstva v Rožňave – Radom Kovácsom, Petrom Markom, Ivanom Kuhnom a Matúšom Bischofom.
Stretnutie sa uskutoční 28. marca o 18:00 hodine v budove Regionálneho poradenského a informačného centra Rožňava (Podnikateľský inkubátor) na Zakarpatskej 19.
Orientačný program stretnutia:
   1. predaj podielu mesta v spoločnosti TEKO-R
   2. rozpočet mesta na rok 2011
   3. program marcového zasadnutia MsZ
   4. aktuálne témy v meste
   5. otázky, pripomienky a návrhy pre prítomných poslancov
Pokračujeme v našej snahe vytvoriť tradíciu našich neformálnych stretnutí s občanmi mesta, médiami a s každým, koho zaujíma osud nášho mesta.
Tešíme sa na vašu účasť
Mgr. Rado Kovács
Mgr. Matúš Bischof
Ing. Peter Marko
Bc. Ivan Kuhn, M.A.


 

ZÁZNAM TELEVÍZNEJ DISKUSIE S PROTIKANDIDÁTMI

IVAN KUHN, KANDIDÁT NA PRIMÁTORA / Rožňavská televízia RVTV zverejnila na svojej webovej stránke http://www.rvtv.sk/ všetky tri predvolebné diskusie kandidátov na post primátora mesta. Záznam mojej pondelkovej predvolebnej diskusie so svojimi dvomi protikandidátmi si môžete pozrieť kliknutím na linku http://www.rvtv.sk/22/


TELEVÍZNA DISKUSIA S PROTIKANDIDÁTMI

IVAN KUHN, KANDIDÁT NA PRIMÁTORA / V pondelok 22. 11. 2010 o 18:00 budem v priamom prenose RVTV diskutovať s dvomi protikandidátmi na post primátora mesta. Priamy prenos budete môcť sledovať aj na webovej stránke televízie http://www.rvtv.sk/


 

DISKUSNÉ FÓRUM

IVAN KUHN, KANDIDÁT NA PRIMÁTORA / V pondelok 22. 11. 2010 o 13:30 sa zúčastním na DISKUSNOM FÓRE ŠTUDENTOV SŠ S KANDIDÁTMI NA FUNKCIU – PRIMÁTOR MESTA ROŽŇAVA, ktoré organizuje Študentský parlament mesta Rožňava v Kongresovej sále Radnice na Námestí baníkov.


POZVÁNKA NA DISKUSIU

IVAN KUHN, KANDIDÁT NA PRIMÁTORA / Pozývam všetkých, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť Rožňavy, na diskusiu o tom, ako by mala fungovať miestna samospráva a ako by mala vyzerať Rožňava v blízkej budúcnosti. Mojim hosťom bude Ondrej Dostál, podpredseda Občianskej konzervatívnej strany, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky a poslanec bratislavskej mestskej časti Staré Mesto. Stretnutie sa uskutoční už túto sobotu, 20. novembra 2010 o 16:00 v Podnikateľskom inkubátore na Sídlisku Juh (Zakarpatská 19). Teším sa na vás.


 

POZVÁNKA NA ČAJ

IVAN KUHN, KANDIDÁT NA PRIMÁTORA / Do Rožňavy sa vracia budúcnosť. Každý pracovný deň od 12:00 do 16:00 hodiny sa vo volebnom stánku na Námestí baníkov môžete pri domácom čaji porozprávať so mnou o tom, ako má budúcnosť mesta naozaj vyzerať. Rád sa s vami stretnem.

Nov 3, 2010

Leave a Reply